Vložení inzerátu bez registrace

Před vložení inzerátu se můžete rozhodnout, zda jej chcete vložit jako registrovaný nebo neregistrovaný uživatel. Neregistrovaní uživatelé přicházejí o možnost pozdější editace inzerátu. Naopak registraci doporučujeme prodejcům, kteří prodávají více vozů. Jste-li u nás již registrován, použijte formulář pro přihlášení.

Ať tak či onak, základní inzerát u nás vkládáte vždy zdarma!

Registrace

VLOŽIT ZDARMA INZERÁT

Autohits Blog

Honda CR-V

Honda CR-V získala 5 hvězdiček v testech Euro NCAP

Nová Honda CR-V byla v nezávislých nárazových testech podle nové metodiky Euro NCAP vyhodnocena jako jeden z nejbezpečnějších evropských automobilů a získala maximální počet 5 hvězdiček.

Systém hodnocení se zaměřuje na celkové bezpečnostní parametry vozidla a zákazníkům je předkládán snadno srozumitelný a jednoduchý výsledek. Tento systém bere v úvahu ochranu cestujících, ochranu dětí, ochranu chodců a dostupnost podpůrných systémů řidiče. Od zavedení současného systému hodnocení organizací Euro NCAP (v únoru 2009) získaly všechny testované modely značky Honda 5 hvězdiček – Accord, Insight, Jazz, CR-Z, Civic a naposledy nová Honda CR-V.

Vynikající hodnocení bezpečnosti Hondy CR-V je důkazem pozornosti, kterou značka problematice bezpečnosti svých vozidel věnuje. Důraz značky Honda na bezpečnost nejlépe vyjadřuje slogan „Bezpečnost pro každého“ – tedy nejen pro řidiče, ale také pro cestující, chodce a posádky všech ostatních vozidel. Zkušební nárazové středisko značky Honda ve výzkumném a vývojovém centru ve městě Tochigi umožňuje analýzu nárazů mezi různými modely vozidel různých velikostí a hmotností. Na základě výsledků těchto testů konstruktéři společnosti Honda vyvíjejí řešení, která pomáhají zmírňovat následky nehod pro posádky vozidel i pro chodce.

Nová Honda CR-V je dalším modelem značky, který obdrží dieselový motor 1.6 i-DTEC z nové řady Earth Dreams Technology. Verze CR-V 1.6 i-DTEC je dostupná s pohonem předních kol a s manuální převodovkou. Motor disponuje točivým momentem 300 Nm a výkonem 120 k, zatímco emise CO2 dosahují pouze 119 g/km. Díky tomu se agregát vyznačuje výjimečnou rovnováhou mezi výkonem a nízkou spotřebou paliva. Nová motorizace bude v prodeji od podzimu 2013.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.honda.czwww.euroncap.com.

Zanechat odpověď