Vložení inzerátu bez registrace

Před vložení inzerátu se můžete rozhodnout, zda jej chcete vložit jako registrovaný nebo neregistrovaný uživatel. Neregistrovaní uživatelé přicházejí o možnost pozdější editace inzerátu. Naopak registraci doporučujeme prodejcům, kteří prodávají více vozů. Jste-li u nás již registrován, použijte formulář pro přihlášení.

Ať tak či onak, základní inzerát u nás vkládáte vždy zdarma!

Registrace

VLOŽIT ZDARMA INZERÁT

Autohits Blog

fiat-500L

Fiat 500L – velké překvapení s malou cenou

České zastoupení značky Fiat se velmi snažilo, aby „cool“ novinku letošního roku, skvělý Fiat 500L, okořenilo i skvělou cenou. A povedlo se. Na trh tak bude tato velká pětistovka v nejbližších dnech uvedena za bezkonkureční startovací cenu 269 900 Kč. Navíc, když si Fiat 500L koupíte do konce roku 2012, získáte i 5letou záruku.

Fiat 500L je inovativním vozidlem, které je na vrcholu svého segmentu v mnoha ohledech. Jde nejen o poměr vnějších rozměrů (délka 414 cm, šířka 178 cm, výška 166 cm, rozvor náprav 261 cm) k prostornosti interiéru, který je schopen komfortně odvézt pět dvoumetrových pasažérů. Pochlubit se může i velmi velkorysým zavazadlovým prostorem o objemu až 400 l, který dokáže hravě pojmout například pět cestovních kufrů. Standardní výbava navíc obsahuje i systém Cargo Magic Space, který umožňuje tři varianty uspořádání a dělení zavazadlového prostoru. Díky posuvným a samostatně sklopným zadním sedadlům lze komfort přizpůsobit cestujícím doslova na míru. Funkce Fold&Tumble například umožňuje sklopení sedadel tak, že lze převážet předměty až 2,4 metru dlouhé.

Model 500L potěší bohatě proskleným a tedy i prosvětleným interiérem a vynikajícím výhledem z vozu. K výbornému prostupu světla do interiéru přispívá také střešní okno, které je svou plochou 1,5 m2 v daném segmentu zcela jednoznačně největší. S jedenácti barevnými odstíny karoserie je pak Fiat 500L ve svém segmentu modelem s nejbohatší nabídkou barev.

Vybírat lze z ekonomických a ekologických pohonných jednotek: dvou zážehových (0.9 TwinAir 105 k a 1.4 95 k) a dvou přeplňovaných vznětových motorů 1.3 MultiJet II 85 k v kombinaci s manuální i robotizovanou převodovkou a 1.6 MultiJet II 105 k (motor 1.6 MJT 105k a 1.3 MJT MTA v 1Q 2013). Model Natural Power s pohonem na zemní plyn bude na trh uveden v roce 2013.

Nový model nabízí také ojedinělou infotelematiku a originální výbavu na přání. Multimediální systém Uconnect multimedia s 5palcovou dotykovou obrazovkou (největší v daném segmentu) spravující rádio, telefon, přehrávač nebo i-Pod. V blízké době bude k dispozici také integrovaný navigační systém, Hi-Fi Audio systém Beats, a dokonce espresso kávovar Lavazza.

Zanechat odpověď