Vložení inzerátu bez registrace

Před vložení inzerátu se můžete rozhodnout, zda jej chcete vložit jako registrovaný nebo neregistrovaný uživatel. Neregistrovaní uživatelé přicházejí o možnost pozdější editace inzerátu. Naopak registraci doporučujeme prodejcům, kteří prodávají více vozů. Jste-li u nás již registrován, použijte formulář pro přihlášení.

Ať tak či onak, základní inzerát u nás vkládáte vždy zdarma!

Registrace

VLOŽIT ZDARMA INZERÁT

Autohits Blog

alfa-romeo-159-sportwagon

Alfa Romeo na mezinárodním autosalonu v Paříži 2012

Alfa Romeo se na pařížský autosalon vrací s působivou expozicí, která demonstruje dynamickou a vitální povahu značky. Výstavní prostor je koncipovaný jako klikatá silnice, což je ideální scenérie pro zážitek, jaký lze okusit pouze za volantem vozidel Alfa Romeo. Vystavená vozidla i samotná expozice oslavují partnerství mezi Alfou Romeo a  Eni FIM SBK Superbike World Championship, které dokonale vyjadřuje nadšení značky pro motoristický sport.

V této půvabné scenérii budou k vidění čtyři modely MiTo: Safety Car používaný ve světovém šampionátu SBK, dvě verze odvozené od Safety Caru MiTo, jež budou na trh uvedeny v blízké době – limitovaná dvousetkusová edice Superbike 170 k a Turbo TwinAir Superbike Special Series – a nakonec verze Exclusive s paketem Sport. Vedle těchto sportovních verzí MiTa bude vystaven motocykl Aprilia, který v šampionátu SBK sedlá Max Biaggi.

Zdrojem inspirace dvou nových speciálních edicí byl oficiální Safety Car šampionátu Eni FIM SBK Superbike World Championship, jež vychází z Alfy Romeo MiTo Quadrifoglio Verde 1.4 MultiAir 170 k. Sportovní povahu tohoto speciálu zvýrazňuje exkluzivní barva Rosso Competizione. Safety Car se objevuje na trati v zahřívacích kolech před každým závodem superbiků a také v dalších závodech, které se ve dnech světového šampionátu pořádají. Jedná se o Supersport World Championship, FIM Superstock 1000 Cup a Superstock 600 European Championship.

V záři reflektorů se objeví také Giulietta, která veřejnost okouzlí vytříbeným balíčkem Collezione a exkluzivním výbavovým stupněm Sportiva inspirovaným legendárním Quadrifoglio Verde, tedy symbolem technické výjimečnosti Alfy Romeo. Jedná se o dvě důležité inovace, které nepochybně přispějí k mimořádnému prodejnímu úspěchu Alfy Romeo Giulietta. Od poloviny roku 2010, kdy byla Giulietta uvedena na trh, bylo prodáno přes 165 000 modelů.

Alfa Romeo a SBK Superbike World Championship

Alfa Romeo a Eni FIM SBK Superbike World Championship projely cílovou rovinkou letos už po šesté za sebou. Alfa Romeo je největším sponzorem šampionátu, pro který poskytuje také oficiální Safety Car. Šampionát superbiků a Alfa Romeo sdílejí řadu stejných hodnot, jakými jsou sportovnost, špičkové technologie a bezpečnost.

Oficiální Safety Car šampionátu Eni FIM SBK Superbike World Championship sezóny 2012 vychází z Alfy Romeo Giulietta Quadrifoglio Verde. Tento model je koncentrací sportovnosti, účinnosti a bezpečnosti. Svým výkonem a účinností v každodenním provozu dokonale navazuje na tradici těch nejlepších vozů Alfa Romeo.

Více o Alfě Romeo na pařížském autosalonu zde.

Zanechat odpověď