Vložení inzerátu bez registrace

Před vložení inzerátu se můžete rozhodnout, zda jej chcete vložit jako registrovaný nebo neregistrovaný uživatel. Neregistrovaní uživatelé přicházejí o možnost pozdější editace inzerátu. Naopak registraci doporučujeme prodejcům, kteří prodávají více vozů. Jste-li u nás již registrován, použijte formulář pro přihlášení.

Ať tak či onak, základní inzerát u nás vkládáte vždy zdarma!

Registrace

VLOŽIT ZDARMA INZERÁT

Autohits Blog

Alfa Romeo 4C

Alfa Romeo 4C: výjimečnost s visačkou made in Italy

Alfa Romeo představila technické detaily a tajemství výroby svého nového superkompaktního vozu, který je ztělesněním sportovnosti. Sportovní duch je hluboce zakořeněn v DNA značky Alfa Romeo. Jedná se především o výkon a technickou dokonalost, které přinášejí maximální potěšení z jízdy při naprosté bezpečnosti a také zcela neotřelý a dech beroucí styl.

Konstruktéři Alfy Romeo 4C zkombinovali nejlepší technické a výrobní dovednosti značek Alfa Romeo a Maserati. Díky koncernové synergii mohli oba výrobci úzce spolupracovat. Došlo ke spojení konstrukčního umění Alfy Romeo a výrobních dovedností značky Maserati. Pro dosažení tohoto výsledku byl rovněž velmi důležitý inženýrský a technologický přínos dalších italských společností, které se řadí mezi lídry v oboru komponent pro vysoce výkonné sportovní vozy.

Výrobní závod Maserati přináší nejvyšší kvalitu výroby a mimořádný smysl pro detail, které lze dosáhnout pouze vysokým procentem ruční výroby. Modena a její okolí, coby rodiště světově nejznámějších sportovních vozů, je místem, které nabízí vše, co je k výrobě výjimečných vozidel potřebné. Tradici, technologie, zkušenosti a ze všeho nejvíc vášeň, jakou předvedl konstrukční tým Alfy Romeo.

Detailní informace o materiálech použitých při výrobě 4C i o továrně Maserati v Modeně najdete zde.

 

Zanechat odpověď